ПОСЛУГИ

Що ми пропонуємо клієнтам?

Безпека

Діяльність компанії спрямована на забезпечення безпеки особистому житті і бізнесу наших клієнтів за допомогою технічних засобів і спецобладнання.

Надійність

Ми використовуємо тільки перевірені часом технологічні рішення і сертифіковане обладнання від авторитетних міжнародних брендів.

Гарантії

Наш багаторічний досвід в області безпеки дозволяє підприємству надавати всі необхідні гарантії на обладнання та виконуються роботи.

Компетентність

Ми залучаємо до виконання робіт з проектування та встановлення систем безпеки тільки висококваліфікованих фахівців.

Відеоспостереження - проекти і рішення
ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ

Відеоспостереження - проекти і рішення

Наші фахівці мають досвід побудови систем відеоспостереження різного призначення. Ми використовуємо різні технології - аналогові, цифрові, AHD, HD-TVI, HD-CVI, MHD для побудови мережі звичайного або IP-відеоспостереження.

Домофони - перший рубіж охорони
ДОМОФОНІЯ

Домофони - перший рубіж охорони

Ми пропонуємо установку високотехнологічних систем домофонів. Сучасний домофон - це не просто кнопка. Це IP-рішення для вбудовування в охоронну систему з можливістю передачі відео через інтернет і запису інформації в хмарному сховищі.

Охоронні системи та контроль доступу
ОХОРОНА І КОНТРОЛЬ

Охоронні системи та контроль доступу

Під час розвитку бізнесу виникають завдання охорони і контролю доступу. Ми пропонуємо перевірені і надійні технічні рішення різної складності і функціонального призначення.

Будь ласка, введіть адресу електронної пошти для вашого облікового запису. Код верифікації буде надісланий на цю адресу. Після того як ви отримаєте код верифікації, ви зможете вибрати новий пароль для вашого облікового запису.