Що таке інтерком у домофоні і де його застосовувати?

Часто клієнт стикається з тим що у нього великий будинок, і він хоче встановити домофонну систему, але ось невдача - система має в наявності домофон і викличну. А якщо немає можливості підійти, наприклад, домофон біля дверей, а ви в вітальні зайняті, тоді як?

Звичайно якщо ви використовуєте IP домофон тоді з телефону, але якщо немає таких фінансів? Значить на виручку прийде інтерком.

Інтерком - це можливість дзвонити з домофона на домофон або з однієї панелі на два і більше домофона одночасно (залежить від моделі).

Для прикладу використовуємо два домофона NeoLight KAPPA + і панель виклику Prime HD.

Викличну встановили на ворота, один домофон встановили в передпокої, а другий встановили у вітальні. Так при надходженні дзвінка від викличної задзвонять обидва домофона, і ви з будь-якого зможете відповісти, але і це ще не все.

При установці двох або більше домофонів можна спілкуватися між ними при натисканні однієї тільки кнопки, наприклад, дружина одяглася, але забула парасольку в кімнаті, простіше натиснути кнопку і попросити принести ніж кричати або роззуватися.

Ще вигідно використовувати інтерком в офісному приміщенні для спілкування співробітників між відділами, але тут вже більше уваги приділити IP домофона які не вимагають протягання кабелю, а можуть бути підключені через ваш роутер.

Використання интеркома

Тоді при дзвінку, наприклад, подзвонять 3 домофона, але при необхідності зв'язку можна зателефонувати з домофона, на першому поверсі до співробітника на 7-й поверх. Або ж в багато квартирному комплексі де зв'язок між сусідами необхідна. Залежно від потреб інтерком дуже виручає.

Радимо звернути увагу на домофони в нашому інтернет магазині kibstore.com. Якщо не знаєте який вибрати задайте питання і вам допоможуть підібрати саме під потреби.