Обзор нового датчика движения Ajax MotionCam

Побачили новинку з лінійки системи безпеки Ajax? Засвербіли руки? Стоп, стоп, стоп, - невірне рішення! Кібстор підходить до вибору грунтовно, тому давайте розбиратися.

Новий прилад являє собою суміш з датчика руху, до якого ми звикли, і відеокамери, яка робить серію фото при виявленні руху. Він допоможе вам виключити помилковий виїзд охоронного агентства, якщо Ви до, наприклад забули відключити сигналізацію. Ну і, звичайно, додасть інформації, в разі, якщо одного оповіщення на смартфон недостатньо, тут буде ще й картинка.

Сравнение датчиков движения Ajax

Зліва MotionProtect, справа - MotionCam
Важливо! Датчик Ajax Motion Cam підключається тільки до Ajax Hub 2, будьте уважні!

Підключається так само, як і інші датчики лінійки Ajax - по QR кодом, тому проблем з додаванням до системи не буде.

Розглянемо докладніше роботу камери, так як це новинка, решті функціонал налаштовується так само, як і в звичайному датчику руху MotionProtect.

Камера має кілька можливих роздільних здатностей картинки: 160х120, 320х240 и 640х480;

Вибір роздільньої здатності зображення камери Ajax Motion Cam

При різних роздільних здатностях фото має різну якість, а сам датчик робить серії фото з 5 або 3-х знімків.

При:

  • 160х120 - 5 знімків;
  • 320х240 - 5 знімків;
  • 640х480 - 3 знімка.

Фото приходять разом з тривожним повідомленням про рух, що допомагає відразу зрозуміти, чи було це помилкове спрацьовування або до нас прийшов непроханий гість.

Ось які вийшли фотографії при максимальній якості в настройках, на них цілком можна розглядати хто зайшов, що зробив або взяв:

 фотографії при максимальній якості в налаштуваннях

 

І на завершення давайте подивимося які будуть фото при мінімальних налаштуваннях графіки:

 фото при мінімальних налаштуваннях графікифото при мінімальних налаштуваннях графіки

Тепер перевіримо як же він знімає в темряві? Виробник запевняє, що в датчику працює підсвічування і видимість буде не гірше, ніж при денному світлі. Чи так це?

 Ajax Motion Cam. Зйомка в темряві.

Як ми бачимо, датчик відмінно справляється з виявленням і зйомкою в темряві, можна розглянути навіть обличчя відвідувача.

У підсумку ми отримуємо відмінний датчик, який допоможе відрізнити помилкове спрацьовування від сигналу тривоги, а також працює за крипостійкість протоколу, що значно знижує ризик несанкціонованого доступу. В остаточному підсумку таке рішення може трохи знизити вартість домашньої системи безпеки.