Зроби сам

Наш розділ для тих, хто любить все робити своїми руками
Налаштування комплекту охоронної сигналізації Ajax StarterKit своїми руками

Комплект бездротової сигналізації Ajax StarterKit побив всі рекорди продажів у Україні! Ми вирішили допомогти своїм клієнтам з його установкою і налаштуванням. З допомогою цієї інструкції ви зможете встановити й налаштувати комплекту не більше, ніж за 1 годину.

Хитрощі в системах контролю доступу

Сьогодні ми продовжимо тему контролю доступу, розберемо що таке реле, як їм користуватися, а також розглянемо деякі типи контролерів і замків, дамо також кілька порад по установці замків. В цілому ця стаття про контроль доступу (КД).

Оновлення програмного забезпечення IP камер компанії Dahua

У цій статті ви дізнаєтеся, як правильно оновлювати програмне забезпечення на обладнання компанії Dahua Technology, зокрема: IP камер, а також де знайти свіже програмне забезпечення, куди його зберігати і необхідні програми.

Правильна комутація домофона і панелі виклику

Частина людей, які купують домофон хочуть спробувати встановити монітор, панель виклику і прокласти кабель самостійно. І багато помиляються вже в момент покупки, вибираючи стандартний сигнальний кабель з чотирма жилами і керуючись логікою, що там чотири контакти, значить вистачить чотири жили. Насправді до цієї справи потрібно підійти більш відповідально, оскільки в більшості випадків кабель укладається раз і назавжди.