Оновлення програмного забезпечення IP камер компанії Dahua

У цій статті ви дізнаєтеся, як правильно оновлювати програмне забезпечення на обладнання компанії Dahua Technology, зокрема: IP камер, а також де знайти свіже програмне забезпечення, куди його зберігати і необхідні програми.

Про автора

Володимир Флоров

Головний інженер ТОВ Кібстор. Наш технічний гуру і просто товариська людина.

Отже, почнемо з оновлення програмного ПО у камери (наприклад IPC-K15AP, яку можна купити в нашому магазині.).

В обов'язковому порядку вам необхідно знати точну модель камери, яку можна побачити на етикетці на самій камері (вкрай важливо не помилитися в найменуванні камери, оскільки за допомогою маркування ви будете шукати необхідне ПЗ. Якщо ви помилитеся і почнете встановлювати не те ПО, то ваше обладнання може стати "цеглою"). Після того, як дізналися модель переходимо по цьому посиланню і в самому низу сторінки є файл Microsoft Excel:

Інструкція по оновленню прошивки камери -1

викачуємо його і запускаємо.
Після чого дозволяємо редагування і створюємо фільтр:

Інструкція по оновленню прошивки камери - 2

Шукаємо модель нашої камери (в нашому випадку IPC-K15AР) і переходимо по посиланню правіше:

Інструкція по оновленню прошивки камери - 3

На цій сторінці ми бачимо по стрілці №1 саму прошивку (визначити, що це нова прошивка можна за датою в самому кінці назва ПО) і посилання по стрілці № 2 перелік обладнання якого підходить дане ПО (про всяк випадок переходимо і перевіряємо ще раз):

Інструкція по оновленню прошивки камери - 4

Після того як ми переконалися, що ми вірно вибрали прошивку, викачуємо в корінь диска C. На деяке обладнання на сторінці з прошивкою є русифікатор, як правило, він знаходитися в самій верхній папці на сторінці:

Інструкція по оновленню прошивки камери - 5

Викачуємо в ту ж папку, якщо він потрібен.

УВАГА!

Обов'язкова умова для поновлення ПО: файл на прошивку і на русифікатор повинен лежати в корені диска С.

Тепер, у нас є вибір яким способом ми будемо оновлювати ПО:

Через WEB інтерфейс пристрою (обов'язково через браузер Internet Explorer 11);
Через програму Config Tool (яку можна скачати за посиланням).
1 спосіб: Заходимо в браузер (відкриваючи його під правами адміністратора), вводимо в рядок пошуку IP адресу пристрою (за замовчуванням 192.168.1.108, так само можна дізнатися IP адресу пристрою через додаток Config Tool), після чого вводимо логін, пароль від пристрою ( за замовчуванням логін: admin, пароль: admin). Переходимо на вкладку «Налаштування»:

Інструкція по оновленню прошивки камери - 6

в налаштування вибираємо пункт «система» і після підпункт «оновлення»:

Інструкція по оновленню прошивки камери - 7

Натиснувши кнопку «Вибір» вказуємо шлях до файлу ПО, і клавішею «Оновити» починаємо оновлення ПЗ, чекаємо завершення завантаження і коли камера перезавантажитися. У разі якщо у Вам необхідно встановити ще і русифікатор, повторюємо ті ж самі дії після того як встановили основну прошивку.

УВАГА!

Під час установки ПО і русифікатора, не вимикайте прилад, не виймайте від мережі. Це може привести до виведення з ладу обладнання!

Після установки ПО і русифікатора, обов'язково скиньте пристрій на заводські настройки (на зображенні нижче продемонстровано де розташована функція скидання):

Інструкція по оновленню прошивки камери - 8

2 спосіб: заходимо в додаток Config Tool під правами адміністратора, переходимо у вікно оновлення (1 на зображенні), після чого міняємо логін і пароль на той який встановлений на камері - натиснувши на «Search setting» (2 і 3 на зображенні):

Інструкція по оновленню прошивки камери - 9

Після чого натискаємо «ок». Натискаємо на «Browse» і вибираємо шлях до файлу ПО, після чого натискаємо «Upgrade», чекаємо завершення завантаження і коли камера перезавантажиться. У разі, якщо необхідна установка русифікатора, встановлюємо його після установки основного ПО аналогічно.

Інструкція по оновленню прошивки камери - 10

Не забуваємо про скидання пристрою на заводські настройки, які здійснюються через WEB-інтерфейс (приклад наведено вище).
У разі якщо ви встановлювали русифікатор, то вам необхідно встановити російську мову в WEB-інтерфейсі, продемонстровано на зображенні:

Інструкція по оновленню прошивки камери - 11