Налаштування панелі виклику Dahua DH-VTO2111D-WP

У цій статті розглянемо, як налаштувати панель виклику Dahua DH-VTO2111D-WP.

Про автора

Володимир Флоров

Головний інженер ТОВ Кібстор. Наш технічний гуру і просто товариська людина.

Спочатку, як і на всіх пристроях бренду Dahua, потрібно пройти активацію пристрою. Це можна зробити або через веб інтерфейс, або через додаток VDPConfig (аналог програми ConfigTool тільки для IP домофон Dahua). Відразу покажу вам де і як знайти і правильно встановити програму VDPConfig: завантажуємо додаток ToolBox з нашого архіву і відповідно встановлюємо, після установки у вас попросять авторизацію, створюємо аккаунт за допомогою вашої пошти.

Після того як встановили і провели авторизацію, програма запропонує встановити оновлення, встановлюємо оновлення (авторизація і оновлення необхідні, оскільки без авторизації ви не зможете встановити VDPConfig, а без поновлення програма може працювати не з усіма пристроями). Після всіх виконаних дій повторно входимо в акаунт, який ми створили і викачуємо необхідне нам додаток яке підкреслено на зображенні нижче.

Налаштування панелі виклику Dahua DH-VTO2111D-WP 1

Додаток VDPConfig нічим не відрізняється від програми ConfigTool, єдина відмінність в тому, що перше призначене для домофонів, а друге для камер, реєстраторів. Так що якщо ви працювали з ConfigTool, то у вас не виникне проблем з цим додатком.

Отже, активація пристрою. У разі використання VDPConfig вам потрібно вибрати обладнання та натиснути на клавішу «Initialize» розташованому в нижньому лівому кутку вікна програми

Налаштування панелі виклику Dahua DH-VTO2111D-WP 2

 

Після чого з'явиться вікно де ви запровадите новий і безпечний пароль і повторіть його, потім запровадите свою електронну пошту (вона необхідна для відновлення пароля в разі його втрати). Також можна пройти активацію пристрою через веб інтерфейс, зайшовши на нього через internet explorer 11 (вводимо IP в адресному рядку). Після чого вводите стандартний логін і пароль (логін: admin, пароль: admin) вам запропонують поміняти пароль і вказати адресу електронної пошти.

Після активації, найперше що ми налаштовуємо цей час. Це можна зробити на вкладці, зображеної на картинці нижче:

Налаштування панелі виклику Dahua DH-VTO2111D-WP 3

Можете синхронізувати з ПК, можете задати NTP сервер (різниця тільки в тому, що синхронізація з ПК потрібно буде робити рази 2 на рік, оскільки є перехід на літній і зимовий час, з NTP сервером вам не доведеться цим займатися (пристрій синхронізується з сервером з заданим періодом). Маленька підказка, найпопулярніший NTP сервер: http://time.in.ua/ і встановлюєте порт 123.
Якщо ми хочемо, щоб панель дзвонила на телефон, то нам потрібно перевірити чи увімкнена конфігурація P2P.

Настройка вызывной панели Dahua DH-VTO2111D-WP 4

Наступні настройки потрібні тільки людям, у яких є домофон або кілька домофонів.
Якщо у вас один домофон, то прибираємо галочку навпроти групового дзвінка і навпаки реєстрації в MGT центрі. Якщо у вас більше одного домофона, галочки залишаємо, тільки ставимо ваше кількість моніторів за замість 5.

Налаштування панелі виклику DH-VTO2111D-WP 5

Після цього залишилося налаштувати на телефоні.
Використовуємо додаток gDMSS plus. Встановлюємо його і переходимо на вкладку СКУД

Налаштування панелі виклику Dahua DH-VTO2111D-WP 6

натискаємо на «+» по центру екрана, коли зайдете в СКУД

Налаштування панелі виклику Dahua DH-VTO2111D-WP 7

У верхньому правому куті знаходитися знак «+», натискаємо на нього
Вискакує таке вікно:Налаштування панелі виклику Dahua DH-VTO2111D-WP

Вибираємо P2P. Після цього вводьте дані панелі

Налаштування панелі виклику Dahua DH-VTO2111D-WP 8

Ім'я можемо змінити, SN це серійний номер пристрою, можете вважати з QR коду на задній частині панелі, користувач не чіпаємо, пароль пишемо той який задавали при активації пристрою. Натискаємо відображення.
Після того як додали виходимо в головне меню і заходимо в пункт «Центр повідомлень».

Налаштування панелі виклику Dahua DH-VTO2111D-WP 9

У центрі повідомлень натискаємо на іконку, яка знаходитися в верхньому правому куті екрану. І ставимо навпроти нашого пристрою пересуваємо повзунок.

Налаштування панелі виклику Dahua DH-VTO2111D-WP 10

Також не забуваємо обов'язково налаштувати повідомлення в додатку, це нам вже потрібно зробити в налаштуваннях телефону. У кожного телефону по-різному, але в основному це можна знайти в налаштуваннях всіх додатків, шукаємо там програму gDMSS plus, заходимо і там повинен бути пункт «повідомлення». У ньому відзначаємо, як ми будемо отримувати повідомлення. Обов'язково встановлюємо прапорець навпроти "показувати повідомлення".

Налаштування панелі виклику Dahua DH-VTO2111D-WP 11