Більше 5 років на ринку
охоронних систем і відеоспостереження

ТОВ Кібстор - це компанія, що займається продажем систем охоронної сигналізації, відеодомофонів, пожежної сигналізації, систем контролю і управління доступом, кабельної продукції та витратних матеріалів для монтажу. Реалізація обладнання проводиться оптом і в роздріб в магазині Контроль і безпека та в інтернет-магазині. Штат досвідчених інженерів і монтажників дозволяє проводити встановлення обладнання для відеоспостереження і безпеки під ключ.

Ми вже більше 5 років працюємо на ринку продажів відеоспостереження і охоронних систем. За цей час ми визначили кращих виробників систем відеоспостереження. На нашому складі постійно є все необхідне обладнання для охорони і захисту об'єкта - від недорогих видеодомофонов або ip камер для квартири до новітніх систем охоронної або пожежної сигналізації за доступними цінами.

Напрямки нашої діяльності

Наша спеціалізація - це товари і послуги для ринку систем безпеки і охорони . Наш маркетинговий відділ постійно контролює стан цін на ринку і це дозволяє нам формувати комплекти обладнання не тільки забезпечують весь необхідний функціонал, але і є оптимальними з точки зору ставлення "ціна \ якість".

Системи відеонагляду

Системи відеонагляду

Сучасні системи відеоспостереження - це не тільки відеокамера і монітор. В галузі в даний час використовуються кілька технологій і їх варіацій (аналогова, цифрова, IP, HD, AHD) і будь-яку з них наші інженери можуть використовувати для побудови системи замовника.


Охоронна сигналізація

Охоронна сигналізація

Інженери нашої компанії можуть спроектувати охоронну сигналізацію будь-якої складності з використанням дротових або бездротових технологій з можливістю підключення на пульт охорони або з локальними сигнальними пристроями або оповіщенням клієнта за обраним ним каналу зв'язку.


Домофони та контроль доступу

Домофони та контроль доступу

Домофони та відеодомофони, пропоновані в наших магазинах - це лише окремий випадок обладнання контролю доступу, яке затребуване в сучасних офісах і на виробництві. Слід однак враховувати, що таки проекти вимагають великих витрат на проектування і інсталяцію.