Технічний блог

Технічні статті та документація
Огляд недорогих відеокамер Hikvision

Дорого-багато або дешево-сердито? Як жити з таким вибором? Історично склалося враження, що коли чуємо слова 4К, 8 мегапікселів, ultra hd, то це означає - пора витрушувати заначку, так як буде дуже дорого. Сьогодні спробуємо розібратися чи дійсно технології так зробили крок вперед, що камера з роздільною здатністю в 8 мегапікселів коштує менше 2 тисяч гривень.

Хитрощі в системах контролю доступу

Сьогодні ми продовжимо тему контролю доступу, розберемо що таке реле, як їм користуватися, а також розглянемо деякі типи контролерів і замків, дамо також кілька порад по установці замків. В цілому ця стаття про контроль доступу (КД).

Новинка від компанії Dahua - камера DH-IPC-C26EP

Недавня новинка Wi-Fi камера Dahua DH-IPC-C26EP з'явилася в продажу. Сьогодні поговоримо про її плюси і мінуси, і порівняємо її з відеокамерою Dahua DH-IPC-K35P. Ці відеокамери приблизно в одну і ту ж ціну, хоч в них є відмінності.

Налаштування комплекту охоронної сигналізації Ajax StarterKit своїми руками

Комплект бездротової сигналізації Ajax StarterKit побив всі рекорди продажів у Україні! Ми вирішили допомогти своїм клієнтам з його установкою і налаштуванням. З допомогою цієї інструкції ви зможете встановити й налаштувати комплекту не більше, ніж за 1 годину.