Сучасні домофон CIOT-700M і панель CIOT-D20M

Про автора

Володимир Флоров

Головний інженер ТОВ Кібстор. Наш технічний гуру і просто товариська людина.

Домофон CIOT-700M

На тлі інших домофонів в тій же ціновій категорії ця модель має ідеальну картинку (навіть краще, ніж у старшої моделі CIOT-1020M), великий функціонал, чутливий сенсор, мінімальний час відгуку, хороші якість складання.

Панель CIOT-D20M

На тлі інших відео панелей в тій же ціновій категорії якість відео і аудіо сигналу перевершує всі очікування.

Увага!

З огляду на специфіку населення приватного сектора східної України - пластиковий корпус сприяє полегшенню протиправних дій злодіїв і вандалів. Відсутня можливість наскрізного кріплення до стіни або хвіртки.
Також великий розмір лінзи дає можливість без праці її розбити, хоча це і дозволяє налаштувати кут огляду камери.
Крім того, з огляду на специфіку пластикового кронштейна, відео панель можуть відірвати з допомогою підручних засобів.

Незважаючи на всі мінуси панелі все одно це один з кращих збірок за якістю відео і аудіо.
Ця панель підходить людям, які за нові технології і за відмінну якість. Якість для бренда Commax не порожній звук, за багато років на ринку вони щорічно підтверджували це.
Дане обладнання мережеве, як і домофон так і панель можуть живитися за технологією PoE. Панель може працювати і з домофонами, сторонніх виробників, які підтримують стандарт ONVIF. Панель оснащена 2 Мп камерою і 120 кут огляду, що сприяє гарному огляду і якості картинки. У нічний час панель автоматично переходить в нічний режим, роблячи картинку чорно-білою. Також в панелі встановлено контактне реле для управління електромеханічним замком.
Домофон працює на операційній системі Android, має 1 Гб оперативної пам'яті і flash накопичувачем 8 Гб, При бажанні можна розширити внутрішню пам'ять за допомогою SD карти обсягом не більше 16 Гб. Ви можете додавати IP камери, кількістю до 8 штук. Підключити до мережі даний відеореєстратор можна за допомогою Ethernet карти або підключенням до бездротової WiFi мережі.

Схема підключення відеодомофона Commax