Огляд роботизованою ip камери Dahua DH-SD22204T-GN

Сьогодні ми розглянемо роботизовану (PTZ) камеру Dahua DH-SD22204T-GN.

Про автора

Володимир Флоров

Головний інженер ТОВ Кібстор. Наш технічний гуру і просто товариська людина.

Що взагалі означає роботизована камера?Простими словами - це камера, якою ви можете віддалено управляти (змінювати напрямок і зум). Ця камера має маленькі розміри в порівнянні зі старшими братами, але не поступається їм у функціоналі і виглядає як звичайна камера.

Відеокамера може записувати зображення на SD-карту об'ємом до 128Гб включно (врахуйте, що вилучення та установку SD карти необхідно здійснювати при вимкненому пристрої). Після установки SD карти і запуску камери для коректної роботи необхідно відформатувати карту пам'яті.

Для того щоб встановити карту пам'яті в пристрій нам потрібно зняти верхню частину корпусу, яка кріпиться на трьох гвинтах. Викрутити їх можна за допомогою ключа, який поставляється в комплекті (якщо втратили комплектний ключ в процесі експлуатації використовуйте шестигранник "зірочка" розміром Т10).

З усього елементів управління, які знаходяться під основною частиною корпусу нас цікавить тільки слот під SD карту і кнопка reset (за допомогою кнопки reset можна скинути камеру в заводські настройки).

Камера може харчуватися як по DC 12В, так і за технологією PoE (802.3af). Можна не боятися встановлювати камеру на вулиці, оскільки вона має клас захисту IP66, але не забувайте, що після розбирання і повернення основного корпусу на місце необхідно правильно його встановити і надійно закриття гвинтами. Якщо залишиться зазор, то волога без особливих зусиль потрапить всередину корпусу, що призведе до виходу пристрою з ладу. Дану камеру так само можна встановлювати і в приміщенні. Також даний пристрій добре себе показує в широкому діапазоні температур (від -40 ° C до + 70 ° C).

Відеокамера Dahua DH-SD22204T-GN володіє технологією WDR, яка дозволяє отримувати на виході якісну і чітку картинку навіть в найскладніших умовах контрастного освітлення.

Пристрій підтримує харчування з допустимими коливаннями вхідного напруги в межах ± 30%, тому вона ідеально підходить для установки в місцях з нестабільним умовою харчування.

Кілька фото.

Роз'єм для SD карти з SD картою і без неї:

Відеокамера Dahua DH-SD22204T-GNВідеокамера Dahua DH-SD22204T-GN

Камера без верхньої частини кожуха:

Відеокамера Dahua DH-SD22204T-GN

Камера в зібраному вигляді:

Відеокамера Dahua DH-SD22204T-GN

Кнопка reset на платі:

Відеокамера Dahua DH-SD22204T-GN