Socket (розумна розетка) від Ajax Systems

Сьогодні ми розглянемо нове обладнання від компанії AJAX, а саме виріб Socket (розумна розетка).

Максимально допустиме навантаження для розетки становить 2,5 кВт, дуже корисним функціоналом є відключення подачі живлення, якщо напруга зросла або знизилася до критичного рівня, а потім відновлення подачі напруги, коли напруга стабілізувалася, при цьому повідомляючи вас про це. Так само ви можете спостерігати за споживанням приладу, який працює від розумної розетки, в додатку AJAX, але на жаль маленьке споживання вона не показує, наприклад, зарядно пристрій від телефону або споживання того ж Ajax Hub.

Socket (розумна розетка) від Ajax Systems

Світлова індикація на розетці підкаже вам який прилад споживає велику кількість струму. Спеціальні шторки закривають гнізда розумної розетки і не дають дитині увіткнути викрутку або цвях, також це є додатковим захистом від попадання пилу і бризок.

Є автоматичне відключення розетки при підвищеній температурі, а саме + 85 ° С. Розетка під час проведення тестування у нас не нагрілася зовсім, шкода, що програма не показує температуру розетки.

Дана розетка може похвалитися своєю компактністю, навіть в разі використання розумної розетки в удлинителях на 3-5 гнізд вона не буде заважати іншим пристроям перебувати по сусідству.

Передбачена функція сценарію постановки / зняття, тобто при постановці на охорону вона може включатися або вимикатися, той же функціонал працює і при знятті з охорони. Ця функція дуже зручна, оскільки, йдучи з дому при цьому включаючи прилад під охорону вибрані розетки будуть відключатися, що може запобігти небезпечним ситуаціям.

Висновок: дана розумна розетка - хороший вибір для користувачів охоронної системи AJAX і добре підійде для людей, які вже закінчили ремонт, але хочуть будь-яке рішення. Компактність, функціонал і робота зі сценаріями в парі з системою охоронної сигналізації - це великі переваги. Також вам не доведеться мати кілька додатків, для розумного будинку, для охоронної сигналізації і для відеоспостереження - це все є в додатку компанії AJAX.