Як важливо правильно монтувати обладнання і читати інструкцію

Сьогодні я розповім чому інструкція це "маст-хев"

Про автора

Володимир Флоров

Головний інженер ТОВ Кібстор. Наш технічний гуру і просто товариська людина.

Був у нас один дуже цікавий випадок, з вуличними датчиками (Бар'єрами), з неправильним монтажем, купою головного болю і великими витратами клієнта. Що б такого не було у вас, я розповім вам саму історію і те, як уникнути таких історій в своєму житті.
Після чергової вдалої оборудки одного з наших менеджерів, не встигла пройти і тиждень, як з'явилися проблеми. Клієнт надіслав датчик назад зі скаргою, що він перестав працювати.

Після первинної діагностики ми виявили сліди неакуратне монтажу (сколений і виламаний пластик на кріпленні). Ми запідозрили потрапляння вологи через механічні пошкодження. Однак датчик все одно відправили постачальникам в надії на гарантійний ремонт. Не дочекавшись першого ремонту до нас прийшов уже і другий датчик, з такою ж проблемою. Після діагностики ми знову знайшли сліди неправильного монтажу і пошкодження корпусу в наслідок розгерметизації датчика. Ми відправили і його постачальникам, в надії що вони візьмуть його як гарантійний випадок, ну або хоча б як післягарантійний ремонт.

На той час до нас уже повернувся перший датчик, з відповіддю від постачальника що випадок не гарантійний і ремонту не підлягає, наші спроби відновити його теж нік чого не привели. Клієнт, дізнавшись, що його датчик не підлягає ремонту купив новий. На той час нам уже повернувся з сервісного центру і другий датчик, з таким же відповіддю від виробника, і в цей час клієнт надіслав нам третій датчик, який він купив на заміну першому, з такою-ж поломкою і з таким же вердиктом від постачальника, купивши відразу ще й йому заміну. На наш подив останній куплений датчик до сих пір стоїть на об'єкті у клієнта і все завдяки правильній установці.

А врятувати від такої ситуації могло своєчасне вивчення інструкції і правил монтажу та експлуатації даного обладнання.
Не бійтеся читати інструкцію, в цьому немає нічого надприродного, навіть професіонали читають інструкції.

Як важливо правильно монтувати обладнання і читати інструкцію