Панель виклику Dahua DH-VTO3211D-P не працює з IP відеодомофоном DH-VTH1550СН

Днями в сервісний відділ компанії Кібстор принесли комплект, що складається з IP панелі виклику Dahua DH-VTO3211D-P та IP відеодомофона Dahua DH-VTH1550СН.

Клієнт постарався змонтувати та налаштувати домофонну систему самостійно, але у нього це не вийшло. Проблема виявилася на етапі установки зв'язку між панеллю і монітором. Трохи помучившись, він не знайшов нічого кращого, ніж повернути обладнання у магазин.

Комплект добре зарекомендував себе на тестуванні, але у клієнтів не завжди виходить зв'язати пристрої між собою або ж з аналогічними пристроями через складність мережевих налаштувань і, як виявилося, через різницю в версіях програмного забезпечення, встановленого на пристрої з заводу.

Домофон підключається до панелі виклику без особливих зусиль по інструкції зі стандартної комплектації або тих, що ви зможете знайти в інтернеті. Але це за умови, що на обидва пристрої встановлено останню версію зазначеного ПО. Різниця в версіях найчастіше виникає через розрив у термінах доставки товару в Україну.

Китайці - хлопці спритні, поки домофони доїдуть і розмитнять в Україні, вони встигають випустити нову версію ПО (а то й не одну), тому, як правило, панелі приїжджають в Україну вже з новою версією (з заводу). У підсумку роблять нерви і дистриб'ютору, і покупцеві. Але не переживайте, рішення є! Ми без праці оновили версію програмного забезпечення на новітню і налаштували прилади.

Важливо!

Вам не рекомендується робити це самому, так як є велика ймовірність перетворити прилад в «цеглина», після чого відновити його в робочий стан буде проблематично, краще звернутися за допомогою в наш сервісний центр з проханням оновити прошивку. Ми допоможемо вам зробити це на видаленні або ж зробимо самі в офісі за адресою Титова 2.

Після настройки ми провели тести, обладнання їх з успіхом запрацювало, не залишалося нічого іншого, як подзвонити клієнтові і повідомити про успіх операції. Ось так просто, оновивши версію програмного забезпечення, можна вирішити таку, страшну, на перший погляд, проблему.

Звертайтеся по допомогу в сервісний центр Кібстор, ми будемо дуже раді допомогти!